Przejdź do treści głównej

11. edycja Targów INTARG® 2018, czyli „ od koncepcji do sukcesu rynkowego”


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-04-13 11:38

Zbliża się kolejna 11. edycja Targów INTARG 2018. Jest to międzynarodowe wydarzenie, podczas którego można wypromować wynalazki i innowacje wyroby, technologie i usługi z różnych dziedzin, zdobyć cenne nagrody, a także zorganizować własną konferencję czy panel.

Impreza ma charakter interdyscyplinarny i zaprezentuje szeroki wachlarz nowości w ekologii, medycynie czy IT, nowe rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu, po przedmioty codziennego użytku.

 Główny Patronat Honorowy: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 

W Targach uczestniczą jednostki sfery nauki, przedsiębiorstwa innowacyjne, klastry technologiczne, start-upy, instytucje wspierające i współpracujące z nauką - z kraju i z ponad 19 krajów świata.

Wystawcy mogą zgłosić prezentowane wynalazki i innowacje do konkursu INTARG, w ramach którego zostaną one poddane ocenie międzynarodowego jury. Drugiego dnia targów, w czasie Gali zamykającej wydarzenie zostaną ogłoszone wyniki konkursu i wręczone wyróżnienia, medale i dyplomy laureatom nagrodzonych rozwiązań.

Wsparcie imprezy przez ważne instytucje szczebla krajowego i regionalnego oraz współpraca z mediami zapewni szerokie nagłośnienie wydarzenia w środowiskach gospodarczych i biznesowych. Dodatkowym jej atutem jest atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Katowic.

Szczególne zaproszenie kierujemy do firm oraz instytucji związanych z szeroko pojętą ekologią, zapraszając do strefy EKO INTARG – prezentującej prośrodowiskową oraz ekoinnowacyjną ofertę (eco-industry; eco-city, eco-transport; eco-life style i inne.)

W programie Targów między innymi:

  • Stoiska z innowacyjnymi produktami, technologiami i usługami z wielu branż, w postaci wyrobów rynkowych, prototypów, modeli, prezentacji multimedialnych, filmów, itp.
  • Konferencje, panele dyskusyjne, spotkania biznesowe, networking cocktail
  • Konkurs INTARG® (ocena wynalazków i innowacji przez międzynarodowe jury)
  • Strefy: EKO, Start-Up International, Networkingowa, Konferencyjna
  • Gala wręczenia nagród, medali i dyplomów za najlepsze wynalazki i innowacje INTARG®2018
  • Gala wręczenia statuetek: GIEŁDA WYNALAZKÓW, LIDER INNOWACJI®, MŁODY WYNALAZCA

Branże wystawiennicze:

IT; Zdrowie/Medycyna/Fitness; Środowisko/Chemia/Biotechnologia/ Nanotechnologia; Bezpieczeństwo i ochrona; Przemysł (Maszyny i urządzenia przemysłowe, Inżynieria, Metalurgia, Elektryczność, Elektronika, Energetyka, Włókiennictwo, Budownictwo, Przemysł spożywczy); Transport/Logistyka; Przedmioty codziennego użytku (Biżuteria, Hobby, Dekoracje/Design, Gry/Zabawki, Prezenty, Dom i ogród); Usługi/Doradztwo/Finanse/ Ubezpieczenia, Inne.

 

Organizator:

   EUROBUSINESS-HALLER & Fundacja Haller Pro Inventio

   ul. Obroki 133, 40-833 Katowice, www.intarg.haller.pl

   e-mail: intarg@haller.pl, tel.: 32-203 71 03

Źródło: Eurobusiness-Haller
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś