Przejdź do treści głównej

Fundusze europejskie na Design dla przedsiębiorców - szansa na efektywną i efektowną komercjalizację


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-10-02 13:32

Obserwatorium Specjalistyczne ICT działające przy Parku Naukowo-Technologicznym "Technopark Gliwice" Sp. z o.o  zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. "Fundusze europejskie na Design dla przedsiębiorców – szansa na efektywną i efektowną komercjalizację".

Jeśli prowadzisz mikro-, małe lub średnie przedsiębiorstwo, możesz uzyskać wsparcie finansowe na profesjonalną pomoc projektanta, który sprawdzi potencjał wzorniczy Twojej firmy. Zaproponuje też i opracuje funkcjonalne rozwiązania produktowe wraz z optymalną technologią ich wytworzenia. Program przewiduje także dofinansowanie inwestycji, które umożliwią wprowadzenie produktów na rynek (również zakup środków trwałych). Szczegółowy katalog kosztów znajduje się w regulaminie konkursu do poddziałania 2.3.5 POIR. Maksymalne dofinansowanie to 1,125 mln zł!

Posiadanie własnego, kojarzonego przez klientów produktu lub designu to niewątpliwy atut przedsiębiorstwa. Żeby nie pozostawać w tyle za konkurencją zwracaj uwagę na to, czego oczekują klienci od Twojego produktu i reaguj wprowadzając zmiany. Dzięki procesom wzorniczym opracujesz oryginalny design i zoptymalizujesz koszty produkcji. Bądź na bieżąco z trendami i wyróżniaj się w swojej branży!

Podczas spotkania omówione zostaną następujące zagadnienia:

- główne cele i założenia konkursu,
- jakie warunki trzeba spełnić, by móc aplikować,
- jaki jest maksymalny poziom dofinansowania,
- proces projektowy,
- przeprowadzenie wstępnego audytu przed złożeniem wniosku,
- kryteria wyboru projektów do dofinansowania,
- co można sfinansować,
- zachowanie konkurencyjności

Spotkanie odbędzie się w dn. 05.10.2018 r. (piatek) godz. 11:00-14:00 w Hotelu Silesian, ul. Szybowcowa 1a, Katowice 40-502

Dojazd do hotelu: http://www.silesianhotel.pl/lokalizacja

Prowadzącym spotkanie będzie doświadczony ekspert, Pan Mateusz Góra z firmy SWIFT.

W załączeniu znajduje się formularz zgłoszeniowy. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.  Uczestnictwo w spotkaniu tylko i wyłącznie dla osób, które otrzymały potwierdzenie uczestnictwa.

Spotkanie informacyjne organizowane jest przez Obserwatorium ICT działające przy Parku Naukowo-Technologicznym „Technopark Gliwice” Sp. z o.o.  w ramach projektu "Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania”, realizowanego w ramach poddziałania 1.3 Profesjonalizacja IOB, RPO WSL. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Partnerów projektu do udziału w spotkaniu.

Źródło: TECHNOPARK Gliwice
Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś